ÖVRIGT / Mattor / Khaden 8067156
nr 806 7156
Khaden
Tibet, semiantik, 148x87
Kondition: slitage/skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 4 februari 2013
kl 21:04:21
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr